Перевести страницу
0
Корзина пуста

Маркетинг План Farmasi

Маркетинг План Компанії Farmasi Україна

Маркетинг План - це документ, який повністю описує умови співпраці з компанією, включаючи Статуси, умови їх досягнення, винагороди, премії та інші умови.

Визначення

Маркетинг План - це документ, який повністю описує умови співпраці з компанією, включаючи Статуси, умови їх досягнення, винагороди, премії та інші умови.

Статус - це звання, яке отримує Консультант при виконанні певних умов Маркетинг Плану.

Умови досягнення Статусу - це умови, які необхідно виконати для досягнення певного Статусу і отримання відповідних винагород, премій та бонусів.

Бонусний Бал (ББ) - це одиниця виміру, необхідна для розрахунку статусів і винагород за Маркетинг Планом. Курс Бонусного Балла встановлює Компанія.

Особистий Оборот (ОО) - це сума замовлень в ББ в звітному періоді, які зроблені Консультантом особисто.

Груповий Оборот (ГО) - це загальна сума ОО всіх Консультантів структури.

Бічний Оборот (БО) - це ГО структури за вирахуванням всіх Консультантів, які досягли рівня 22% в першій лінії. БО необхідний тільки для підтвердження Статусу Директор і вище.

Активні Реєстрації (АР) - це кількість нових Консультантів, зареєстрованих в звітному періоді, які розмістили замовлення від 30 ББ. АР необхідні для підтвердження Статусів. При невиконанні даного критерію винагороди не оплачуються.

22% в Першій Лінії - це кількість Консультантів в статусі 22% в першій лінії, необхідних для підтвердження певного Статусу.

Директор - Консультант, який виконав усі необхідні критерії для Статусу (АР, ОО, БО).

Потенційний - Консультант 22%, який не виконав одну з умов підтвердження Статусу.

Комісійна винагорода - це винагороду згідно Статусу чинного Маркетинг Плану.

Премія за Статус - нарахування при досягненні певного Статусу і підтвердження досягнутого Статусу протягом 3 місяців, включаючи місяць досягнення.

Лідерський бонус - виплата згідно Статусу по Маркетинг Плану, починаючи зі Статусу Директор. Виплачується за лідерів з першої по шосту лінію, що знаходяться в статусі 15%, 18%, 22%.

Знижка Консультанта - знижка на продукцію, яку отримує Консультант після реєстрації в компанії. Знижка на всю продукцію складає 25%.